Menu

Nawigacja

 • Zimowisko 2018

  12.02.2018

  Pierwszy dzień Zimowiska organizowanego przez szkołę spędziliśmy w Bydgoszczy. W planie był film w Multikinie oraz przygoda z zagadkami w "Pokoju zagadek". 
  Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Boles%C5%82awa-Meggera-w-Stobnie-1075111615887948/?hc_ref=ARQxnvDhbuw-2LVu2Nzmgh7Eh6RusFiTzP8sj4lSB5_Y2M5vCz4qhbYhgCN2LPdAYTY

 • TRZECIE MIEJSCE W TENISIE STOŁOWYM

  Najlepsi tenisiści ze szkoły podstawowej pojechali na kolejny, czwarty turniej Grand Prix Tucholi w Tenisie Stołowym. Wszyscy walczyli bardzo dzielnie, a uczennica klasy siódmej, Agata Landmeser, po zaciętej walce zajęła trzecie miejsce. Świetnie!

 • REKRUTACJA 2018/2019

  10.02.2018

  UWAGA RODZICE!!!

  RUSZAJĄ ZAPISY DO  GRUP PRZEDSZKOLNYCH

   I  KLASY PIERWSZEJ  SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STOBNIE

  NA ROK SZKOLNY 2018/2019

   

  Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce „Dokumenty” oraz

  na tablicy ogłoszeń  w głównym holu szkoły

   

   

  WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

  ( punkt przedszkolny i zerówka)

   

  DZIECKO

  3- LETNIE, 4- LETNIE,  5-LETNIE   i 6 - LETNIE

  Dziecko chodzi już do naszego przedszkola

   

  Rodzic składa

  DEKLARACJĘ

   

  Dziecko nie chodzi jeszcze do naszego przedszkola

   

  Rodzic składa

  WNIOSEK

  DO 26  LUTEGO 2018

  D0 16 MARCA 2018

   

   

   

   

  OBOWIĄZEK SZKOLNY

  (klasa I)

   

  DZIECKO  7 – LETNIE

  Dziecko mieszka

  w obwodzie Szkoły Podstawowej

  w Stobnie

  Rodzic składa

  ZGŁOSZENIE

   

  Dziecko mieszka poza obwodem Szkoły Podstawowej w Stobnie

   

  Rodzic składa

  WNIOSEK

  DO 26  MARCA 2018

  D0  04 KWIETNIA 2018

   

 • Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

  27.01.2018

  W środę, 24 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt reprezentowały nas Olga Kurzec i Natalia Rekowska, a w kategorii chłopców Alan Statkiewicz i Kacper Knutowski. Rywalizacja w obydwu grupach była bardzo zacięta. Chłopcy rozpoczęli mocnym zwycięstwem 3:0 nad szkołą ze  Śliwic. 

  W klasyfikacji końcowej Alan i Kacper minimalnie przegrali trzecie miejsce ze szkołą z Raciąża i zajęli czwartą pozycję. Dziewczęta spisały się jeszcze lepiej, ponieważ przegrawszy tylko z Raciążem i Cekcynem, stanęły na trzecim miejscu podium mistrzostw powiatu. Brawo.

   

 • Nagrodzone plastyczki

  Uczniowie naszej szkoły próbują swoich sił w olimpiadach, zawodach, konkursach.
  Warto wspomnieć o osiągnięciach w dziedzinie artystycznej naszych uczennic:

  I nagroda w konkursie fotograficznym w ramach Projektu „Kobieta” dla Oliwii Lepak
  I nagroda w konkursie plastyczno – literackim pt. „Szanuję i podziwiam, czyli o autorytetach młodego człowieka” dla Oli Krenskiej
  I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu gminnym dla Oli Krenskiej
  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym dla Oli Krenskiej
  Gratulujemy młodym artystkom i życzymy wielu sukcesów! 

   

   

   

   

 • Akcja charytatywna

 • Turniej kolejnego Grand Prix Tucholi w Tenisie Stołowym

   

  W minioną sobotę, 13 stycznia mocna drużyna ze Stobna pojechała na pierwszy turniej kolejnego Grand Prix Tucholi w Tenisie Stołowym. Wszyscy walczyli dzielnie, a najlepiej spisały się: Wiktoria Nowakowska, zajmując III miejsce, Olga Kurzec, Weronika Gołuńska i Natalia Rekowska, zajmując V miejsca. Teraz przed zawodnikami kolejne trzy turnieje. Czekamy na dobre wyniki. 

 • Gabinet profilaktyki zdrowotnej

  Szkoła Podstawowa w Stobnie, podobnie jak wiele placówek w gminie Tuchola, otrzymała dofinansowanie na zakup wyposażenia gabinetu profilaktyki zdrowotnej. Dzięki temu gabinet pielęgniarki szkolnej został doposażony w sprzęt
  o łącznej wartości 4.533,34 zł.

  Zadanie zostało sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
  Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

 • Nasze kolędowanie 2017

  W czwartek spotkaliśmy się na sali gimnastycznej w naszej szkole by wspólnie przeżyć wigilię. Wrażeń było wiele. Najpierw oglądaliśmy „Jasełka” przygotowane przez uczniów pod opieką pani Aurelii. Następnie uroczyście pożegnaliśmy naszą kochaną panią Hanię, która gotowała dla nas smaczne obiady, a teraz odeszła na emeryturę. Ostatnią częścią spotkania było wspólne kolędowanie. Rozśpiewani, napełnieni duchem świąt Bożego Narodzenia rozeszliśmy się do swoich klas, gdzie mogliśmy połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! 

 • Małgosia i Ksawier - najlepsi biegacze

  16.12.2017

  W sobotę 16 grudnia nasi najlepsi biegacze - Małgorzata Reichelt i Ksawier Kelbratowski wybrali się w daleką podróż na zawody do Sztumu. Odbył się tam pierwszy z trzech biegów cyklu XIX Zimowego Grand Prix w Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie nie zwalniają tempa. Gosia zakończyła bieg na pierwszym miejscu w roczniku 2008. Ksawier natomiast na drugim. W klasyfikacji generalnej uczniowie zajmują odpowiednio czwarte i szóste miejsca. Gratulacje od wszystkich.

 • WYWIADÓWKA

  Zapraszamy wszystkich rodziców na wywiadówkę, która odbedzie się 14. grudnia br. o godz. 16.00 w szkole.

 • PRZED ŚWIĘTAMI DOBRZE POGWIAZDORZYĆ

  11.12.2017

  Już od dwóch tygodni trwają warsztaty ozdób i dekoracji świątecznych organizowanych przez SU i świetlicę szkolną. Próbujemy swoich sił z wikliną papierową, origami, wycinaniem i składaniem papieru w różne formy nawiązujące do symboli świąt Bożego Narodzenia. Każdy może brać w nich udział. Pracujemy również na przerwach aby wszyscy mogli oglądać przebieg pracy, lub brać udział. Gościliśmy na warsztatach mamy naszych uczniów, Panią Małgosię Czapiewską, Panią Wiolettę Forc i Panią Anię Nowakowską które pokazywały jak przygotować wiklinę papierową i wykorzystać ją do pracy. Nasze wytwory przekazaliśmy na rzecz dzieci z Czarnej Wody. Planujemy jeszcze popracować aby przygotować kiermasz w naszej szkole na rzecz radiowęzła szkolnego. Można się przyłączyć. Zapraszamy chętnych. Nasz kramik chcemy rozstawić już w czwartek 14.12.2017 roku. Będzie można na nim zakupić ozdoby i kartki świąteczne.

 • Mikołajki

  Mikołajkowa niespodzianka od Koła teatralnego. Jak co roku nasi uczniowie wraz z opiekunem przygotowali inscenizację teatralną na konkurs "TEATRZYKÓW" zorganizowany w Domu Kultury w Tucholi. Na zdjęciach widzicie przedstawienie zaprezentowane 6.12.2017 roku w szkole dla koleżanek i kolegów.

 • II Grand Prix w Tenisie Stołowym

  09.12.2017

  W sobotę, 9 grudnia pojechaliśmy do Gostycyna, aby wziąć udział w II Grand Prix w Tenisie Stołowym. Frekwencja była spora. 
  W kategorii szkół podstawowych wystartowali Alan Statkiewicz i Kacper Knutowski. Chłopcy zagrali bardzo dobrze. Zwłaszcza Alan, który o mało co nie stanął na podium w klasyfikacji generalnej imprezy. W decydującym meczu o wejście do finału minimalnie przegrał 2:1 i ostatecznie zajął piąte miejsce. Duże brawa!

 • Śniadanie daje moc !!!

  Śniadanie daje moc !!! Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej wiedzą to najlepiej 

 • Puchar Gdyni 2017 w Biegach Młodzieżowych

  18.11.2017

  W sobotę 18 listopada odbyły się kolejne zawody. Był to Puchar Gdyni 2017 w Biegach Młodzieżowych. Reprezentowała nas uczennica III klasy, Małgorzata Reichelt. Co tam się działo. Walka do ostatniego metra. Przyjechały reprezentantki wielu miast, a wśród nich nasza uczennica. Gosia walczyła jak zwykle. Jeszcze 50 metrów przed metą była na drugim miejscu. Niestety, w końcówce biegu została wyprzedzona przez dwie zawodniczki. W klasyfikacji końcowej nasza uczennica zakończyła zawody na bardzo dobrym czwartym miejscu. Uległa tylko najlepszym zawodniczkom z Gdyni, Rumi i Pruszcza Gdańskiego.   

 • Święto Niepodległości

  31.10.2017

  "Nie gniewaj się na mnie Polsko"...
  to była nowoczesna lekcja patriotyzmu, która sądząc po reakcji widzów trafiła zarówno do serc i umysłów DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom biorącym udział w akademii

 • PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

  24.10.2017

  Dnia 24 października swoje święto obchodziły nasze Przedszkolaki tego dnia uśmiech widniał na każdej twarzy a duma wręcz rozpierała rodziców  Wszystkim Przedszkolakom gratulujemy wspaniałego występu 

 • Małgosia na TOPIE

  W ostatnią sobotę, 4 listopada ponownie było głośno o naszej szkole. Tym razem dzięki Małgorzacie Reichelt z klasy trzeciej. Nasza uczennica tego dnia wystartowała w Tczewie w biegach ulicznych, nazywanych Małym Biegiem Sambora. Niełatwa trasa liczyła 400 metrów i przebiegała po terenie Tczewskiego Centrum Sportu i Turystyki. Gosia kolejny raz odniosła imponujące zwycięstwo. W tym roku szkolnym to siódmy start trzecioklasistki, a szósty raz stanęła na najwyższym stopniu podium. Brawo.    

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera
  Szkoła Podstawowa
  Stobno 33
  89-502 Raciąż
 • +48 52 559 25 73

Galeria zdjęć