Menu

Nawigacja

 • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

  Materiały dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w przyszłym roku szkolnym. Są to informacje kierowane do Rodziców tegorocznych absolwentów.

  List_Minister_Edukacji_do_Rodzicow_w_wersji_pdf.pdf
  Ulotka_dotyczaca_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_i_ponadgimnazjalnych_na_rok_szkolny_2019-.pdf

   

 • Spotkanie z rodzicami

  Spotkanie z rodzicami
 • MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

  MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
  22.11.2018

   

  W czwartek, 22 listopada wzięliśmy udział w zawodach w tenisie stołowym. Turniej odbył się w Gostycynie. Spośród uczniów młodszych reprezentowali nas: Anna Theil, Nikola Rekowska, Mikołaj Grzywacz i Kacper Knutowski, a spośród uczniów starszych: Syntia Łyczywek, Justyna Piekarska, Alan Statkiewicz i Michał Wnuk Lipiński. Po zaciętej rywalizacji nasze gimnazjalistki zajęły III miejsce, a pozostałe pary ukończyły turniej na czwartych miejscach. Gratulacje.

 • Wspólne śniadanie

  Wspólne śniadanie
  20.11.2018

  20 listopada odbył się kolejny już wtorkowy poranek, podczas którego najmłodsi i najstarsi uczniowie z naszej szkoły mogli cieszyć się wspólnie spożywanym śniadaniem. Było pożywnie, zdrowo, a przede wszystkim miło w taki sposób rozpocząć dzień. Czy eksperyment dotyczący potrzeby spożywania śniadania się udał? Czy śniadanie daje "power" na cały dzień? Czy warto kontynuować ten zwyczaj?

 • MAŁE KASZUBY BIEGAJĄ

  MAŁE KASZUBY BIEGAJĄ
  18.11.2018

  W niedzielne popołudnie, 18 listopada w Żukowie odbyła się  Wielka Gala Małe Kaszuby Biegają, podsumowująca cały rok zmagań, czyli dziewięć startów w różnych miejscach Polski. W zawodach tych reprezentowały nas dwie uczennice: Amelia Mira i Małgorzata Reichelt. Dziewczęta bardzo udanie zadebiutowały w tak trudnych zawodach. W klasyfikacji generalnej Gosia zakończyła zmagania na drugim miejscu, a Amelia ukończyła cykl na piątym miejscu, przegrywając miejsce trzecie i czwarte tylko jednym punktem. Nasze biegaczki odebrały z rąk burmistrza Żukowa okazałe puchary i gratulacje. 

 • Śpiewanie dla niepodległej

  Śpiewanie dla niepodległej
  14.11.2018
 • Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości

  Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości
  09.11.2018

  W piątek 9.11 br. w szkole odbył się uroczysty apel "PÓKI MY ŻYJEMY... NIEPODLEGŁA" przygotowany przez uczniów oraz opiekunów.
  Fot. Szymon Knakowski kl. IIIa gim.

  Galeria zdjęć TUTAJ

 • Rekord dla Niepodległej - 9 listopada 2018 r. godz. 11:11

 • TAK TEŻ ŚWIĘTOWALIŚMY 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

   TAK TEŻ ŚWIĘTOWALIŚMY 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
  10.11.2018

  Dziesiątego listopada w sobotę, nasi biegacze postanowili uczcić wspaniałą rocznicę. Pojechaliśmy do Pelplina na biegi w ramach "100 kilometrów na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości". Tym razem reprezentowali nas: Amelia Przybylska, Tatiana Teszka, Małgorzata Reichelt, Ksawier Kelbratowski i Roksana Kochańaska. Po zaciętej walce wszystkich do końca, po wspaniałym biegu Gosi, po którym zbierała gratulacje od wszystkich zebranych, klasyfikacja końcowa wygląda tak: Amelia - III, Tatiana - II, Małgorzata I, Ksawier - VII i Roksana IV miejsca. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ Gosia po chwili odpoczynku wystartowała w jednym 
  z biegów głównych na dystansie 2000 metrów, gdzie w dorosłej stawce, wśród wielu startujących mężczyzn i kobiet zajęła VI miejsce, 
  a wśród pań- I. Małgorzata i Tatiana zostały nagrodzone bonami na zakupy za pokaźną kwotę, a Amelia otrzymała zegarek. Wielkie brawa dla biegaczy!

 • Zapraszamy do zaponania się z broszurą informacyjną o Hymnie Polskim.

   

  Broszura_Hymn_Polski.pdf

 • 12 listopada

   

  12 listopada 2018

  – Święto Narodowe z okazji 100.Rocznicy Odzyskania Niepodległości

   

  Szanowni Rodzice i Pracownicy szkoły! Drodzy Uczniowie!

  Dzisiaj po południu Pan Prezydent  podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Została już ona opublikowana w Dzienniku Ustaw, co oznacza, że nowe przepisy wchodzą w życie od czwartku. A zatem  najbliższy poniedziałek 12 listopada br. jest dniem ustawowo wolnym od zajęć, nauki  i pracy.

  Radosnego świętowania setnych urodzin Niepodległej !!!

  Dyrektor szkoły – Alicja Górecka

 • STO KARTEK PATRIOTYCZNYCH NA STULECIE

  STO KARTEK PATRIOTYCZNYCH NA STULECIE
  01.11.2018

  Uczniowie klasy ósmej naszej szkoły włączyli się w działania związane z obchodami setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Aby umilić mieszkańcom naszych miejscowości ten ważny dzień, przygotowali kartki z życzeniami, które jako patriotyczni listonosze doręczyli stu osobom mieszkającym w Stobnie, Tajwanie, Białowieży, Małej Komorzy, Dąbrówce, Raciążu i Pod Komorzą.

 • DLA NIEPODLEGŁEJ

  DLA NIEPODLEGŁEJ
  17.10.2018

  Klasa II przygotowała się do uczczenia 100 rocznicy uzyskania przez Polskę NIEPODLAGLOSCI

 • E-Aktywni

  29.10.2018

  E-Aktywni - Obrazek 1

 • Pasowanie na "Przedszkolaka"

  Pasowanie na "Przedszkolaka"
  29.10.2018

  Dnia 29 października odbyło się pasowanie na przedszkola najmłodszych bywalców naszej szkoły. Dzieci podczas swojego występu zaprezentowały to czego do tej pory nauczyły się w przedszkolu. Swoim występem udowodniły że zasługują na miano „prawdziwego przedszkolaka”. Pani Dyrektor uroczyście pasowała dzieci a uwieńczeniem całej uroczystości był słodki poczęstunek w gronie rodziców.
  Fot. Sz.K
  Galeria zdjęć TUTAJ

 • Pasowania nadszedł czas

  Pasowania nadszedł czas
  26.10.2018

  26 października odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.Z tej okazji przyrzekli, że będą: starać się pilnie świat poznawać, dobry przykład innym dawać oraz będą pomocni w domu, w szkole i wypełniać ucznia role.
  Zdjęcia robił Szymon Knakowski

 • Wycieczka do Będomina

  Wycieczka do Będomina
  16.10.2018

  W związku ze zbliżającymi się obchodami 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klas V-VIII mieli możliwość poszerzenia swej wiedzy na temat dziejów naszego hymnu oraz życia i twórczości samego autora „Mazurka Dąbrowskiego”- Józefa Wybickiego. Otóż 9 października 2018 roku odbyła się wycieczka do Muzeum Hymnu Narodowego, znajdującego się w dworku rodziny Wybickich w Będominie. Korzystając z okazji bycia w okolicy Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie oraz Fermy strusi w Garczynie urozmaiciliśmy wycieczkę o odwiedziny w tych właśnie miejscach. To był naprawdę wspaniały dzień…:)

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera
  Szkoła Podstawowa
  Stobno 33
  89-502 Raciąż
 • +48 52 559 25 73

Galeria zdjęć