Menu

Nawigacja

 • SPORT W WAKACJE

  SPORT W WAKACJE
  30.06.2018

  30 czerwca odbył się kolejny etap cyklu biegowego Małe Kaszuby Biegają. Tym razem była to impreza w Przodkowie. Naszą szkołę reprezentowała Małgorzata Reichelt, która przed biegiem prowadziła w klasyfikacji generalnej tej imprezy. Biegi odbywały się w malowniczej scenerii, dookoła jeziora. Gosia tym razem przybiegła na drugim miejscu. Dalej prowadzi w klasyfikacji generalnej, ale już na równi z zawodniczką z Gniewina. Ciekawe, co dalej?

   

 • Kolejne biegi

  Kolejne biegi
  08.06.2018

   

  8 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnych biegach, tym razem w zawodach rozgrywanych w ramach VI Mili Tucholskiej. Reprezentowali nas: Paulina Duda, Roksana Teszka, Aleksandra Reichelt, Małgorzata Reichelt oraz Ksawier Kelbratowski. Najlepiej wypadła Małgosia, która biegała na dystansie 200 metrów, rywalizując z dużo starszymi uczennicami z klas IV, V i VI. W niedzielę nie było mocnych na naszą uczennicę, która pokonała wszystkie rywalki. W nagrodę otrzymała z rąk Burmistrza Tucholi Pana Tadeusza Kowalskiego puchar i nagrodę. Super.  

 • Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

  Zakończenie roku szkolnego:

  8.00 - spotkanie z wychowawcami w klasach

  8.30 - oficjalne spotkanie z Rodzicami na sali gimnastycznej

 • Dodatkowa informacja dla rodziców

  Dodatkowa informacja dla rodziców
 • INFORMACJA DLA RODZICÓW

  INFORMACJA DLA RODZICÓW

  Szanowni Państwo!

  Od 1 lipca br. można składać wnioski na jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł la każdego dziecka uczącego się w szkole w ramach rządowego programu „Dobry start”.

  Informacje o zasadach programu „Dobry start” rozwieszone są na tablicach informacyjnych na terenie szkoły, a dodatkowo każde dziecko otrzymało ulotkę informacyjną.

  Specjalny numer kontaktowy, za pośrednictwem którego można uzyskać informacje dotyczące w/w świadczenia dla województwa kujawsko-pomorskiego : 800 200 660.

  Zachęcamy do skorzystania z programu.

 • MAŁE KASZUBY BIEGAJĄ

  MAŁE KASZUBY BIEGAJĄ

  W niedzielę 10 trzeba było zapomnieć o parafiadzie i skupić się na kolejnym etapie Ogólnopolskiego Cyklu Biegowego - Małe Kaszuby Biegają. Tym razem zawody odbyły się we Wdzydzach Kiszewskich koło Kościerzyny. Jak zwykle w tej imprezie pobiegły dwie nasze uczennice, Amelia Mira i Małgorzata Reichelt. Ta druga pobiegła rewelacyjnie. Walczyła do samego końca i odniosła drugie zwycięstwo w cyklu. Dzięki temu samodzielnie prowadzi w klasyfikacji generalnej. Kolejne starty w wakacje. Super.

 • DZIEWIĘCIORO UCZNIÓW=SZESNAŚCIE MEDALI

  DZIEWIĘCIORO UCZNIÓW=SZESNAŚCIE MEDALI

  9 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Parafiadzie Regionalnej w Tucholi. Impreza ta organizowana jest pod patronatem Ks. Bp. Dr. Ryszarda Kasyny i Burmistrza Tucholi, Pana Tadeusza Kowalskiego. Reprezentowało nas dziewięcioro uczniów. Byli to: Małgorzata Reichelt, Amelia Mira, Ksawier Kelbratowski, Agata Landmeser, Olga Kurzec, Alan Statkiewicz, Karol Ortmann, Robert Jeschke i Marian Wegner. Każdy uczestnik mógł wystartować w trzech konkurencjach: biegach na 60 i 100 metrów, rzutach piłką lekarską i palantową, torze przeszkód i skoku w dal. Uczniowie z naszej szkoły podstawowej stawali aż 16  razy na podium i zdobyli siedem pierwszych miejsc, sześć drugich i trzy trzecie. Gratulacje.

 • Finał Miejski Czwartków LA w Tucholi

  Finał Miejski Czwartków LA w Tucholi

   

  Dzisiaj, 4 czerwca odbył się Finał Miejski Czwartków LA w Tucholi. W wyniku długiej rywalizacji zwycięstwo i awans na Mistrzostwa Polski w Łodzi uzyskał Karol Ortmann. Nasz uczeń będzie startował po raz drugi w tej imprezie w skoku wzwyż. Powodzenia za dwa tygodnie w Łodzi.

 • DZIECI ZE STOBNA W AKCJI POLSKA BIEGA

  DZIECI ZE STOBNA W AKCJI POLSKA BIEGA

   

  30 maja uczennice naszej szkoły wzięły udział w akcji Polska Biega. Najlepsze biegaczki ze Stobna, Amelia i Małgosia, wystartowały w zawodach organizowanych przez Szkołę Podstawową w Żalnie. Walka była zacięta. W rezultacie Małgorzata zajęła drugie miejsce i kolejny raz stanęła na podium. Teraz kolejny etap cyklu Małe Kaszuby Biegają - Gniewino. Powodzenia. 

 • TO MUSIAŁO SIĘ STAĆ

  TO MUSIAŁO SIĘ STAĆ

  Drugiego czerwca przyszedł czas na Gniewino. Znowu wyprawa w środku nocy po to, aby przejechać prawie 200 kilometrów i zdążyć na zawody. To był piękny dzień dla Szkoły Podstawowej w Stobnie. Nasze dwie uczennice pobiegły w kolejnym etapie cyklu Kaszuby Biegają. To był świetny występ obydwu dziewcząt. Gosia przyzwyczaiła nas do tego, że zajmuje pierwsze miejsca, ale i nasza druga reprezentantka, Amelia Mira, stanęła również na podium. Tym razem obie nasze biegaczki znalazły się obok siebie na pudle, na 2. i 3. miejscu. Na tym dziewczyny nie poprzestały. Po krótkim odpoczynku wystartowały w kolejnym biegu dla wszystkich na dystansie 1600 metrów. Tu uplasowały się w połowie stawki. Cudownie.

   

 • POWIATOWE SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWO-REKREACYJNE

  POWIATOWE SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWO-REKREACYJNE

  25 maja odbyły się kolejne Powiatowe Szkolne Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne w Tucholi. Naszą gminę reprezentowali  Marian Wegner, Karol Ortmann i Natalia Rekowska w skoku wzwyż oraz Agata Landmeser w biegu na 600 metrów. Wszyscy nasi uczniowie zajęli drugie miejsca. Dzięki udanym występom naszych uczniów(między innymi) gmina Tuchola odniosła zwycięstwa w klasyfikacji szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz generalnej. Super.

 • W niedzielę 20 maja nasze biegaczki wystartowały w kolejnym etapie ogólnopolskiego cyklu Małe Kaszuby Biegają. Tym razem zawody zorganizowano w Sierakowicach. W imprezie jak zwykle wystartowały Amelia Mira i Małgorzata Reichelt. To był świetny bieg obydwu dziewcząt. Gosia prowadziła od startu i przegrała pierwsze miejsce o centymetry. Amelia pobiegła również rewelacyjnie i zajęła czwarte miejsce, przegrywając puchar tylko o 2 sekundy. To jej najlepszy występ w całym cyklu. Teraz czas na podium. Małgorzata, zajmując drugie miejsce, utrzymała prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Rewelacja. 

 • Nowy certyfikat

  Nowy certyfikat
  14.05.2018

  Od października 2017 roku nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie "Szkoła Młodych Patriotów" zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. W związku z tym otrzymaliśmy CERTYFIKAT. Opiekunkami projektu były Alicja Sękowska oraz Katarzyna Keszkowska.

 • KONCERT PIOSENKI

  KONCERT PIOSENKI

  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został Koncert Piosenki. Organizatorem wydarzenia była Julka Lepak. W konkursie wystąpili wszyscy chętni (tym razem tylko uczniowie).

 • Konkurs interdyscyplinarny WiP 2018

  Konkurs interdyscyplinarny WiP 2018
  08.05.2018

  Nowa edycja konkursu interdyscyplinarnego WiP odbyła się pod hasłem: "Kocham Cię Polsko". W tym roku w konkursie brało udział dziewięć drużyn. Nasz zespół zdobył trzecią nagrodę w konkursie oraz Nagrodę Publiczności. 
  Mini mini playback show pt: "Kebab to jest to!"   Fotorelacja: https://www.facebook.com/pg/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Boles%C5%82awa-Meggera-w-Stobnie-1075111615887948/photos/?tab=album&album_id=1759036567495446

 • Wywiadówka

  Wywiadówka
 • ŚWIĘTA MAJOWE - UROCZYSTY APEL

  ŚWIĘTA MAJOWE - UROCZYSTY APEL
  30.04.2018

  W naszej szkole uroczyście obchodziliśmy święta majowe: 1 maja - Święto Pracy, 2 maja - Święto Flagi, 3 maja - rocznica uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

 • TYM RAZEM II MIEJSCE W KARTUZACH

  TYM RAZEM II MIEJSCE W KARTUZACH

  28 kwietnia, w sobotę reprezentantki naszego klubu UKS Dąb wzięły udział w kolejnym etapie ogólnopolskiego cyklu biegowego - Małe Kaszuby Biegają. W tych zawodach wystartowały Małgorzata Reichelt i Amelia Mira. Amelia radzi sobie coraz lepiej i zajmuje miejsca coraz bliżej podium. Małgorzata natomiast zaliczana jest do grona faworytów całego cyklu. W sobotnich zawodach w Kartuzach reprezentantka naszej szkoły po pasjonującej walce zajęła drugie miejsce, co pozwoliło jej zachować prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Teraz mała przerwa i kolejny start w Sierakowicach. Powodzenia.

 • III MIEJSCE MAŁGOSI W BARDZO TRUDNYCH ZAWODACH

  III MIEJSCE MAŁGOSI W BARDZO TRUDNYCH ZAWODACH

  22 kwietnia uczennice naszej szkoły, Amelia Mira i Małgorzata Reichelt, pojechały na kolejne zawody w biegach przełajowych. Tym razem była to rywalizacja w Lini koło Wejherowa. Dziewczęta rywalizowały w bardzo mocno i licznie obsadzonej imprezie. Gosia,  jak zwykle, stanęła na podium, tym razem na III miejscu, a Amelia zajęła miejsce w drugiej dziesiątce. Super, teraz na celowniku Kartuzy.

 • Zmiana organizacji zajęć.

  UWAGA !!!

  W NAJBLIŻSZYCH DNIACH CZEKA NAS ZMIANA ORGANIZACJI ZAJĘĆ !!!

   

  18 – 19 - 20 KWIETNIA ODBĘDĄ SIĘ EGZAMINY ,

  DO KTÓRYCH PRZYSTĄPIĄ UCZNIOWIE TRZECICH KLAS GIMNAZJALNYCH:

  18.04. – środa – część humanistyczna

                       9.00 – historia i WOS/ 11.00 – język polski

  19.04. – czwartek – część  matematyczno-przyrodnicza

                      9.00 – przedmioty przyrodnicze/ 11.00 – matematyka

  20.04. – piątek – język obcy nowożytny

                                  9.00 – poziom podstawowy / 11.00 – poziom rozszerzony

  Kursy GIMBUSA :  rano, jak w każdy inny dzień nauki / kurs powrotny ok. 13.00.

  • Punkt przedszkolny i zerówka pracują tak , jak w każdy inny    

              dzień nauki szkolnej ( 8.00 – 13.00)

  • Uczniowie klas  I – VII szkoły podstawowej i II  gimnazjalnych     

             NIE MAJĄ W TYCH DNIACH  LEKCJI (są to tzw. dodatkowe dni wolne   

             od zajęć dydaktycznych)

  • Wszyscy nauczyciele pracują w zespołach nadzorujących przebieg egzaminów.

  Uczniom klas trzecich życzymy powodzenia i przysłowiowego połamania pióra J

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera
  Szkoła Podstawowa
  Stobno 33
  89-502 Raciąż
 • +48 52 559 25 73

Galeria zdjęć