Menu

Nawigacja

 • W niedzielę 20 maja nasze biegaczki wystartowały w kolejnym etapie ogólnopolskiego cyklu Małe Kaszuby Biegają. Tym razem zawody zorganizowano w Sierakowicach. W imprezie jak zwykle wystartowały Amelia Mira i Małgorzata Reichelt. To był świetny bieg obydwu dziewcząt. Gosia prowadziła od startu i przegrała pierwsze miejsce o centymetry. Amelia pobiegła również rewelacyjnie i zajęła czwarte miejsce, przegrywając puchar tylko o 2 sekundy. To jej najlepszy występ w całym cyklu. Teraz czas na podium. Małgorzata, zajmując drugie miejsce, utrzymała prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Rewelacja. 

 • Nowy certyfikat

  14.05.2018

  Od października 2017 roku nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie "Szkoła Młodych Patriotów" zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. W związku z tym otrzymaliśmy CERTYFIKAT. Opiekunkami projektu były Alicja Sękowska oraz Katarzyna Keszkowska.

 • KONCERT PIOSENKI

  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został Koncert Piosenki. Organizatorem wydarzenia była Julka Lepak. W konkursie wystąpili wszyscy chętni (tym razem tylko uczniowie).

 • Konkurs interdyscyplinarny WiP 2018

  08.05.2018

  Nowa edycja konkursu interdyscyplinarnego WiP odbyła się pod hasłem: "Kocham Cię Polsko". W tym roku w konkursie brało udział dziewięć drużyn. Nasz zespół zdobył trzecią nagrodę w konkursie oraz Nagrodę Publiczności. 
  Mini mini playback show pt: "Kebab to jest to!"   Fotorelacja: https://www.facebook.com/pg/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Boles%C5%82awa-Meggera-w-Stobnie-1075111615887948/photos/?tab=album&album_id=1759036567495446

 • Wywiadówka

 • ŚWIĘTA MAJOWE - UROCZYSTY APEL

  30.04.2018

  W naszej szkole uroczyście obchodziliśmy święta majowe: 1 maja - Święto Pracy, 2 maja - Święto Flagi, 3 maja - rocznica uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

 • TYM RAZEM II MIEJSCE W KARTUZACH

  28 kwietnia, w sobotę reprezentantki naszego klubu UKS Dąb wzięły udział w kolejnym etapie ogólnopolskiego cyklu biegowego - Małe Kaszuby Biegają. W tych zawodach wystartowały Małgorzata Reichelt i Amelia Mira. Amelia radzi sobie coraz lepiej i zajmuje miejsca coraz bliżej podium. Małgorzata natomiast zaliczana jest do grona faworytów całego cyklu. W sobotnich zawodach w Kartuzach reprezentantka naszej szkoły po pasjonującej walce zajęła drugie miejsce, co pozwoliło jej zachować prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Teraz mała przerwa i kolejny start w Sierakowicach. Powodzenia.

 • III MIEJSCE MAŁGOSI W BARDZO TRUDNYCH ZAWODACH

  22 kwietnia uczennice naszej szkoły, Amelia Mira i Małgorzata Reichelt, pojechały na kolejne zawody w biegach przełajowych. Tym razem była to rywalizacja w Lini koło Wejherowa. Dziewczęta rywalizowały w bardzo mocno i licznie obsadzonej imprezie. Gosia,  jak zwykle, stanęła na podium, tym razem na III miejscu, a Amelia zajęła miejsce w drugiej dziesiątce. Super, teraz na celowniku Kartuzy.

 • Zmiana organizacji zajęć.

  UWAGA !!!

  W NAJBLIŻSZYCH DNIACH CZEKA NAS ZMIANA ORGANIZACJI ZAJĘĆ !!!

   

  18 – 19 - 20 KWIETNIA ODBĘDĄ SIĘ EGZAMINY ,

  DO KTÓRYCH PRZYSTĄPIĄ UCZNIOWIE TRZECICH KLAS GIMNAZJALNYCH:

  18.04. – środa – część humanistyczna

                       9.00 – historia i WOS/ 11.00 – język polski

  19.04. – czwartek – część  matematyczno-przyrodnicza

                      9.00 – przedmioty przyrodnicze/ 11.00 – matematyka

  20.04. – piątek – język obcy nowożytny

                                  9.00 – poziom podstawowy / 11.00 – poziom rozszerzony

  Kursy GIMBUSA :  rano, jak w każdy inny dzień nauki / kurs powrotny ok. 13.00.

  • Punkt przedszkolny i zerówka pracują tak , jak w każdy inny    

              dzień nauki szkolnej ( 8.00 – 13.00)

  • Uczniowie klas  I – VII szkoły podstawowej i II  gimnazjalnych     

             NIE MAJĄ W TYCH DNIACH  LEKCJI (są to tzw. dodatkowe dni wolne   

             od zajęć dydaktycznych)

  • Wszyscy nauczyciele pracują w zespołach nadzorujących przebieg egzaminów.

  Uczniom klas trzecich życzymy powodzenia i przysłowiowego połamania pióra J

   

 • Zbieramy i segregujemy śmieci

  Od września SU wznowiła akcję segregowania i zbierania "śmieci". Nadal aktualna jest zbiórka makulatury i korków. 

 • Pasowanie na czytelnika

  Dnia 10 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Stobnie odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy I.
  Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek .
  Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, obejrzeli przedstawienie, przygotowane przez aktyw biblioteczny. 
  Uczniowie dowiedzieli się, jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić, czytając książkę.
  Więcej informacji: https://www.facebook.com/pg/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Boles%C5%82awa-Meggera-w-Stobnie-1075111615887948/photos/?tab=album&album_id=172992290374014

  https://www.facebook.com/pg/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Boles%C5%82awa-Meggera-w-Stobnie-1075111615887948/photos/?tab=album&album_id=1729922903740146

 • ZWYCIĘSTWO MAŁGORZATY NA ROZPOCZĘCIE SEZONU

  7 kwietnia, w środku nocy, o godzinie 5.45 wyruszyliśmy na podbój Piaśnicy koło Wejherowa. Tam odbywał się pierwszy etap największego cyklu biegowego północnej części Polski - "Kaszuby Biegają", w ramach którego biegają dorośli , ale też dzieci 
  i młodzież z wielu miejscowości, między innymi z Gdyni, Wejherowa, Starogardu Gdańskiego, Rumi, Władysławowa, Gniewina, Pucka, Redy, Gdańska, Lęborka, Skorzewa i oczywiście Stobna. W sobotę reprezentowały nas dwie uczennice, Amelia Mira i Małgorzata Reichelt. Ta pierwsza debiutowała w takiej imprezie i jej start wypadł całkiem dobrze. Amelia ukończyła swój bieg na dziewiątym miejscu. Gosia natomiast spisała się rewelacyjnie, wygrywając ze wszystkimi i zajmując pierwsze miejsce. Dało jej to także prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu. Nasza uczennica otrzymała puchar i sporo innych nagród. To dopiero pierwszy bieg cyklu.
  Za chwile kolejne, trzymamy kciuki.

 • Życzenia

   

  Wiosenna przerwa świąteczna:

  Klasy I – VII oraz II-III gimnazjalne

  Przerwa świąteczna trwa od czwartku 29 marca br. do wtorku 3 kwietnia br. włącznie

  (wracamy do szkoły w środę 4 kwietnia br.)

  Grupy przedszkolne

  (punkt przedszkolny i zerówka)

  Wiosenna przerwa świąteczna trwa
  od piątku  30 marca br.
  do poniedziałku 2 kwietnia br.

 • WielkaNocka

  Przez niemal cały marzec w szkole będziemy realizować projekt pt. "WielkaNocka" związany z przygotowaniami do Świąt Wielkanocnych. Udostępniony zostanie przez platformę eTwinning. Naszym partnerem będzie Szkoła w Klonowie

   

  O projekcie „WielkaNocka”

  Projekt dotyczy ukazania piękna Świąt Wielkanocnych. To wyjątkowy czas łączący tradycje rodzime oraz ludowe z obrzędami religijnymi. Są to tradycje przeżywane co roku, przekazywane kolejnym pokoleniom. Jednak coraz częściej ten cudowny czas staje się powinnością. W związku z tym pragniemy, aby to co najważniejsze nie zanikało, lecz było znane i kultywowane przez najmłodszych. W ramach projektu dzieci w sposób aktywny będą zaangażowane w przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Głównym zadaniem będzie poznanie obyczajów wielkanocnych poprzez kreatywne działania takie jak: robienie palmy, tworzenie kartek, pieczenie babki, dekorowanie mazurków, stworzenie ilustrowanego wiersza, wykonanie wspólnej pisanki oraz ułożenie quizu dotyczącego zwyczajów. Jedną z "atrakcji" ma być tytułowa WielkaNocka, czyli noc spędzona w szkole. Podczas której uczniowie z nauczycielami będą przygotowywać tradycyjne potrawy, wykonają ozdoby oraz zostanie zorganizowana wideokonferencja z partnerską szkołą.

   

 • Zimowisko 2018

  12.02.2018

  Pierwszy dzień Zimowiska organizowanego przez szkołę spędziliśmy w Bydgoszczy. W planie był film w Multikinie oraz przygoda z zagadkami w "Pokoju zagadek". 
  Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Boles%C5%82awa-Meggera-w-Stobnie-1075111615887948/?hc_ref=ARQxnvDhbuw-2LVu2Nzmgh7Eh6RusFiTzP8sj4lSB5_Y2M5vCz4qhbYhgCN2LPdAYTY

 • TRZECIE MIEJSCE W TENISIE STOŁOWYM

  Najlepsi tenisiści ze szkoły podstawowej pojechali na kolejny, czwarty turniej Grand Prix Tucholi w Tenisie Stołowym. Wszyscy walczyli bardzo dzielnie, a uczennica klasy siódmej, Agata Landmeser, po zaciętej walce zajęła trzecie miejsce. Świetnie!

 • REKRUTACJA 2018/2019

  10.02.2018

  UWAGA RODZICE!!!

  RUSZAJĄ ZAPISY DO  GRUP PRZEDSZKOLNYCH

   I  KLASY PIERWSZEJ  SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STOBNIE

  NA ROK SZKOLNY 2018/2019

   

  Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce „Dokumenty” oraz

  na tablicy ogłoszeń  w głównym holu szkoły

   

   

  WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

  ( punkt przedszkolny i zerówka)

   

  DZIECKO

  3- LETNIE, 4- LETNIE,  5-LETNIE   i 6 - LETNIE

  Dziecko chodzi już do naszego przedszkola

   

  Rodzic składa

  DEKLARACJĘ

   

  Dziecko nie chodzi jeszcze do naszego przedszkola

   

  Rodzic składa

  WNIOSEK

  DO 26  LUTEGO 2018

  D0 16 MARCA 2018

   

   

   

   

  OBOWIĄZEK SZKOLNY

  (klasa I)

   

  DZIECKO  7 – LETNIE

  Dziecko mieszka

  w obwodzie Szkoły Podstawowej

  w Stobnie

  Rodzic składa

  ZGŁOSZENIE

   

  Dziecko mieszka poza obwodem Szkoły Podstawowej w Stobnie

   

  Rodzic składa

  WNIOSEK

  DO 26  MARCA 2018

  D0  04 KWIETNIA 2018

   

 • Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

  27.01.2018

  W środę, 24 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt reprezentowały nas Olga Kurzec i Natalia Rekowska, a w kategorii chłopców Alan Statkiewicz i Kacper Knutowski. Rywalizacja w obydwu grupach była bardzo zacięta. Chłopcy rozpoczęli mocnym zwycięstwem 3:0 nad szkołą ze  Śliwic. 

  W klasyfikacji końcowej Alan i Kacper minimalnie przegrali trzecie miejsce ze szkołą z Raciąża i zajęli czwartą pozycję. Dziewczęta spisały się jeszcze lepiej, ponieważ przegrawszy tylko z Raciążem i Cekcynem, stanęły na trzecim miejscu podium mistrzostw powiatu. Brawo.

   

 • Nagrodzone plastyczki

  Uczniowie naszej szkoły próbują swoich sił w olimpiadach, zawodach, konkursach.
  Warto wspomnieć o osiągnięciach w dziedzinie artystycznej naszych uczennic:

  I nagroda w konkursie fotograficznym w ramach Projektu „Kobieta” dla Oliwii Lepak
  I nagroda w konkursie plastyczno – literackim pt. „Szanuję i podziwiam, czyli o autorytetach młodego człowieka” dla Oli Krenskiej
  I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu gminnym dla Oli Krenskiej
  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym dla Oli Krenskiej
  Gratulujemy młodym artystkom i życzymy wielu sukcesów! 

   

   

   

   

 • Akcja charytatywna

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera
  Szkoła Podstawowa
  Stobno 33
  89-502 Raciąż
 • +48 52 559 25 73

Galeria zdjęć