• Dołączamy do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2024!

• Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła aktywnie włącza się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, który odbędzie się 6 lutego 2024 roku. Jest to wyjątkowa okazja, aby podkreślić znaczenie bezpieczeństwa w sieci i edukować naszą społeczność szkolną na temat odpowiedzialnego korzystania z zasobów internetowych.

W ramach tego ważnego dnia, przygotowaliśmy szereg interesujących wydarzeń i aktywności edukacyjnych. Nasi uczniowie wezmą udział w warsztatach i prelekcjach, które zostaną poprowadzone przez ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz przedstawicieli lokalnych organów zajmujących się bezpieczeństwem. Celem tych spotkań jest wyposażenie młodych ludzi w wiedzę i narzędzia niezbędne do bezpiecznego poruszania się po cyfrowym świecie.

Dodatkowo, zachęcamy rodziców do aktywnego udziału w tym dniu poprzez uczestnictwo w specjalnie zorganizowanych dla nich warsztatach online. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi zagrożeniami w internecie oraz metodami ochrony prywatności i danych osobowych swoich dzieci w sieci.

Wierzymy, że Dzień Bezpiecznego Internetu jest znakomitą okazją do przypomnienia o znaczeniu cyfrowego świata w naszym życiu oraz konieczności dbania o nasze bezpieczeństwo online. Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w obchody i aktywnego uczestnictwa w przygotowanych przez nas wydarzeniach.

Razem tworzymy bezpieczną i pozytywną przestrzeń w internecie!