• Sukces uczniów klasy IV w testach na kartę rowerową

• Z radością informujemy, że uczniowie klasy IV naszej szkoły z sukcesem ukończyli egzaminy teoretyczne i praktyczne na kartę rowerową.

W pierwszej kolejności uczniowie przystąpili do części teoretycznej, która obejmowała test z wiedzy o ruchu drogowym. Pytania dotyczyły podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze, znaków drogowych oraz przepisów obowiązujących rowerzystów. Cieszymy się, że wszyscy uczniowie poradzili sobie z tym wyzwaniem i zdali test z wynikiem pozytywnym.

Po pomyślnym zakończeniu części teoretycznej, uczniowie przystąpili do egzaminu praktycznego. Zadania polegały na prawidłowym wykonaniu manewrów na rowerze, takich jak omijanie przeszkód, skręcanie oraz hamowanie w odpowiednich miejscach. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko dobrą techniką jazdy, ale również znajomością zasad ruchu drogowego w praktyce.

Gratulujemy uczniom klasy IV ich determinacji i zaangażowania, które pozwoliły im zdobyć kartę rowerową. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności przyczynią się do bezpiecznego poruszania się po drogach.

Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie oraz pomoc w przygotowaniach do egzaminów.

Życzymy wszystkim uczniom szerokiej i bezpiecznej drogi!