• KOLEJNE SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM

24 października 2023 roku w Gostycynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali w ramach Igrzysk Dzieci – Julia Kolińska i Maja Błaszkowska, Kacper Kelbratowski i Karol Koliński. Natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej -  Dominika Czapiewska i Oliwia Górecka. Obie drużyny dziewcząt zajęły drugie miejsca, a chłopców trzecie.

Gratulacje.

• SPORTOWE SUKCESY DZIECI ZE STOBNA

• Uczniowie Szkoły Podstawowej w Stobnie od kwietnia do października 2023 roku brali udział w ogólnopolskim cyklu biegowym Małe Kaszuby Biegają. Zadanie zostało współfinansowane z budżetu Gminy Tuchola. W zawodach brali udział: Karol Koliński, Mateusz Landmeser, Kacper Kelbratowski, Zofia Landmesser, Lena Landmesser, Franciszek Graban, Hanna Landmesser i Michalina Błaszkowska. Rywalizując z najlepszymi biegaczami Polski północnej,  wystartowali oni w biegach przełajowych w Sierakowicach, Wdzydzach, Cewicach i Skrzeszewie Żukowskim. Zawodnicy ze Stobna znakomicie reprezentowali swoją szkołę i gminę Tuchola. Na podium w swoich kategoriach wiekowych stawali:

-w Sierakowicach – Mateusz Landmeser – III,

-we Wdzydzach – Mateusz Landmeser – II, Lena Landmesser – I,

-w Cewicach  – Lena Landmesser – III,

-w Skrzeszewie Żukowskim – Hanna Landmesser - III.

Gratulacje.