• Uczniowie Dzielą Się Radością

• Przygotowanie Kartek Okolicznościowych na Święta Bożego Narodzenia: Uczniowie Dzielą Się Radością

W okresie przedświątecznym uczniowie klas szóstej i siódmej wzięli udział w wyjątkowej akcji – przygotowywaniu kartek okolicznościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Ich celem było nie tylko wyrażenie serdecznych życzeń, ale także rozdanie ich wśród mieszkańców lokalnej społeczności.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do tworzenia kartek. Wspierani przez nauczycieli, wykorzystali swoją kreatywność, umiejętności plastyczne i wyobraźnię. Klasa szósta przygotowała unikalne wzory, które miały wprowadzić odbiorców w świąteczny nastrój.

Po zakończeniu prac plastycznych i technicznych uczniowie wyruszyli na misję – rozdawanie kartek wśród mieszkańców. Ich entuzjazm i uśmiechy były zaraźliwe! Lokalna społeczność przyjęła kartki z radością i wdzięcznością. To piękny gest, który wprowadził świąteczny nastrój do serc wielu osób.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy byli pod wrażeniem zaangażowania uczniów i pięknych kartek, które otrzymali. To dowód na to, że małe gesty potrafią sprawić ogromną radość i zbliżyć ludzi w okresie świątecznym.

Dziękujemy uczniom za ich zaangażowanie i życzymy wszystkim mieszkańcom wspaniałych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! 🎄🌟

J.C.