• Bezpieczeństwo w sieci.

• Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie i teście wiedzy związanych z bezpieczeństwem w sieci.

Konkurs jest adresowany do osób w każdym wieku, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpiecznego korzystania z internetu. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat zagrożeń, jakie niosą za sobą nieodpowiedzialne zachowania w sieci oraz sposobów ochrony swojej prywatności i danych.

Test wiedzy składa się z pytań dotyczących różnych aspektów bezpieczeństwa w sieci, takich jak ochrona hasła, korzystanie z portali społecznościowych, zakupy online, a także cyberprzemoc. Każde pytanie ma tylko jedną poprawną odpowiedź.

Konkurs natomiast polega na stworzeniu krótkiej kampanii edukacyjnej na temat bezpieczeństwa w sieci, w postaci plakatu. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i teście wiedzy oraz zachęcamy do propagowania wiedzy na temat bezpieczeństwa w sieci wśród swoich znajomych i rodziny.

Z poważaniem,

Organizatorzy konkursu i testu wiedzy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

• Sprawozdanie z NPRC

• Sprawozdanie z programu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet III dotyczącego rozwijania zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.