• MAMY TO!!!

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o prawie 150 egzemplarzy książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Wśród nowości bibliotecznych znaleźć można mnóstwo ciekawej i wartościowej literatury zarówno dla dzieci, jaki i młodzieży.

Zachęcamy wszystkich  uczniów do odwiedzania naszej biblioteki .

Każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie.

• Wirtualne Podróże

• 17 października br.uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej rozpoczęli swoją przygodę z międzynarodowym projektem WIrtulane Podróże.

W tym dniu wirtualnie podróżowaliśmy z p. SABINĄ PIŁAT - AUTORKA PROJEKTU ORAZ PONAD 3 TYSIACAMI UCZNIÓW ZE SZKÓŁ W CAŁEJ POLSCE I NIE TYLKO.

BYŁO CIEKAWIE I INSPIRUJĄCO. KOLEJNE SPOTKANIE JUZ 9 LISTOPADA BR. NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ😊

Paulina Lipińska

• Wirtualne Podróże

• MIŁO NAM POINFORMOWAĆ , ŻE W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO ,,WIRTUALNE PODRÓŻE.

Projekt rozwija takie kompetencje, jak: wiedza o świecie, kreatywność, skupienie,  otwartość, akceptacja.

ŻYCZYMY UCZNIOM DUŻO SATYSFAKCJI I ZADOWOLENIA Z UDZIAŁU W PROJEKCIE!

• Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

• Witam serdecznie!

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który co roku obchodzony jest 10 października, polecam cykl webinarów poświęconych zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży

LINK PONIŻEJ

Jednocześnie przypominam o ważnych numerach telefonów!

800 70 22 22 Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu

800 12 12 12 Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej - infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu

116 111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu